REDUKCJA

Redukcja to jest najbardziej popularny temat przed wakacjami. Każdy chce mieć 6-pak, klatę i jeszcze wiele innych rzeczy. Ale 6-pak nie zrobisz w 1 dzień, miesiąc czy nawet rok (każdy organizm jest inny). U mnie 6-pak zaczynał się pojawiać po 1,5 roku ćwiczeń. Czyli żebyś jakoś wyglądał do wakacji to musisz teraz zacząć trenować. Zastosować odpowiednią dietę i musisz regularnie chodzić na treningi. Bez tych rzeczy szybko nie będziesz miał efektów. Ale może Ci się uda. Ważne jest to żebyś już poszedł na siłownie i stosował dietę JUŻ TERAZ.

Są też takie osoby które zazwyczaj nazywam sezonowcami  bo chodzą na siłownie od początku roku i kończą jak zaczynają się wakacje albo wcześniej. Ważne jest to żebyś chodził na siłownie z pasją. Na początku może to być trudne ale jak będziesz chodził na siłownie około 1 roku jest taka szansa że się od niej uzależnisz (ja tak miałem). Jaki z tego wniosek idź już teraz na siłownie (bo za rok będziesz żałował że nie zacząłeś dzisiaj).

Na redukcji najlepiej jak będziesz pił samą wodę(2,5l-3,5l dziennie) możesz raz na jakiś czas wypić na przykład piwo. Zasada 90% diety a 10% coś niezdrowego ta zasada jest bardzo fajna. Chodzi w niej że jak raz na jakiś miesiąc wypijesz kilka piw to nic się nie stanie. Ważnie żebyś nie pił dziennie piwa bo w tedy to masz problem. Takim ułatwieniem jest też picie imbiru bo jest bardzo zdrowy oraz picie ciepłej wody z samego rana będziesz się w tedy lepiej czuł. Ważne jest też przy redukcji żebyś wiedział co w miarę jeść. Za niedługo dodam z tego poradnik (będzie w niej co trzeba jeść itp). Teraz najlepiej idź do dietetyka i niech ci rozpisze dietę na taki dobry początek (bo od razu nie nauczysz się diety pisać).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *