REDUKCJA

Redukcja to jest najbardziej popularny temat przed wakacjami. Każdy chce mieć 6-pak, klatę i jeszcze wiele innych rzeczy. Ale 6-pak nie zrobisz w 1 dzień, miesiąc czy nawet rok (każdy organizm jest inny). U mnie 6-pak zaczynał się pojawiać po 1,5 roku ćwiczeń. Czyli żebyś jakoś wyglądał do wakacji to musisz teraz zacząć trenować. Zastosować odpowiednią dietę i musisz regularnie chodzić na treningi. Bez tych rzeczy szybko nie będziesz miał efektów. Ale może Ci się uda. Ważne jest to żebyś już poszedł na siłownie i stosował dietę JUŻ TERAZ.

Są też takie osoby które zazwyczaj nazywam sezonowcami  bo chodzą na siłownie od początku roku i kończą jak zaczynają się wakacje albo wcześniej. Ważne jest to żebyś chodził na siłownie z pasją. Na początku może to być trudne ale jak będziesz chodził na siłownie około 1 roku jest taka szansa że się od niej uzależnisz (ja tak miałem). Jaki z tego wniosek idź już teraz na siłownie (bo za rok będziesz żałował że nie zacząłeś dzisiaj).

Na redukcji najlepiej jak będziesz pił samą wodę(2,5l-3,5l dziennie) możesz raz na jakiś czas wypić na przykład piwo. Zasada 90% diety a 10% coś niezdrowego ta zasada jest bardzo fajna. Chodzi w niej że jak raz na jakiś miesiąc wypijesz kilka piw to nic się nie stanie. Ważnie żebyś nie pił dziennie piwa bo w tedy to masz problem. Takim ułatwieniem jest też picie imbiru bo jest bardzo zdrowy oraz picie ciepłej wody z samego rana będziesz się w tedy lepiej czuł. Ważne jest też przy redukcji żebyś wiedział co w miarę jeść. Za niedługo dodam z tego poradnik (będzie w niej co trzeba jeść itp). Teraz najlepiej idź do dietetyka i niech ci rozpisze dietę na taki dobry początek (bo od razu nie nauczysz się diety pisać).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *