Sylwester i Nowy rok

Sylwester czas gdzie wszyscy się bawią i dużo piją alkoholu. Pamiętajcie że nie można zawsze przesadzać jeżeli chodzi o picie. Jeżeli pijesz jedno piwo raz na miesiąc, na rok lub w cale to nic się nie stanie. Ale jeżeli będziecie co chwile pić to za chwile pojawi się brzuszek i będzie problem. Albo można zaszaleć tylko w okazje na przykład w urodziny, sylwester, imieniny albo tłusty czwartek :).

Teraz postanowienia noworoczne. Jeśli jesteś tutaj nowy to pewnie przyszedłeś tutaj bo masz postanowienie schudnąć chodzić na siłownie. Ale już Ci powiem że się nie uda. Większość ludzi tak po 2 miesiącach na siłowni rezygnuje z tego bo im się nie chce. Albo są też tacy co odkładają na później. Na przykład jutro pobiegam, pójdę na siłownie itp. Do takich rzeczy najlepsza jest motywacja nie tylko do ćwiczeń ale całego życia:

  • Jak będziesz leżał na łożu śmierci to czy będziesz żałował tego że nie poszedłeś na siłownie w tedy.
  • Albo wszystkich słuchałeś i się bałeś podjąć ważnego kroku w swoim życiu (np o rzuceniu pracy żeby się rozwijać) po prostu tego się bałeś. Zadaj sobie takie pytanie i je zapisz na kartce. Wnioski też zapisz i pamiętaj utraconego dnia nigdy nie odzyskasz.

Nie bój się też krytyki choć jest mocna to ci powiem jedno piękne zdanie ,, JEST TYLKO JEDEN SPOSÓB, ABY UNIKNĄĆ KRYTYKI: NIE ROBIĆ NICZEGO, NIE                                                                                                                                                                                                  MÓWIĆ NICZEGO, BYĆ NIKIM”

                                                  -Arystoteles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *