Sposoby na spalanie tłuszczu

Spalić tłuszcz z organizmu nie jest łatwo. To bardzo ciężkie zadanie do wykonania. Tylko osoby które mają dość wytrzymałości w sobie dadzą rade. Teraz ci powiem co najlepiej wpływa na utracę tłuszczu:

  • Skakanka – jest to moje ulubione ćwiczenie na spalanie. Skakanka bardzo szybko spala tłuszcz. Najlepiej zrobić 10 min przed treningiem i 10 min po treningu (nawet po treningu nóg)
  • Intensywne treningi siłowe – jest to jeden z najszybszych i najbardziej skutecznych sposobów na spalenie tłuszczu. Gdy trenujesz siłowo to tobie będą rosnąć mięśnie i będzie się spalał niepotrzebny tłuszcz. Dlatego opłaca się też raz na jakiś czas robić bardzo intensywny trening siłowy.
  • Bieżnia i cardio – one pomagają w utracie tłuszczu ale musisz chodzić a nie biegać. Kiedy będziesz dyszał i będziesz bardzo zmęczony to oznacza że robiłeś to za szybko. Dlaczego? Gdy tracisz kalorie bardzo szybko to tracisz też swoje mięśnie. Najlepiej robić 10 min cardio przed treningiem i 30 po treningu taki szybkę chodzenie jeśli umiesz tak przez 30 min jak nie to wolniej.
  • Dieta – o tym chyba nie muszę wspominać. Dieta jest tu bardzo ważna. Na pewno będziesz musiał troszkę ograniczyć węglowodany i zbędne tłuszcze.
  • Cierpliwość – jeśli będziesz się starał ze wszystkich sił to szybko pozbędziesz się tkanki tłuszczowej ale jak będziesz podjadał to będzie długo trwało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *